Stichting Hofleveranciers bestaat 45 jaar: ‘Het geheim is de familie’

Bakkerij Hilvers hofleverancier

Dit jaar bestaat de Stichting Hofleveranciers in Nederland 45 jaar. Ter ere van dit jubileum brengt de stichting de donateurs onder de aandacht met een vernieuwde website, een nieuw logo, een nieuw motto en nieuwe verhalen.

”In ons jubileumjaar willen we onze donateurs een hart onder de riem steken. Want ook dit jaar laten ze zien dat ze sterk zijn en er een succesvolle bedrijfsvoering op na houden om ook de huidige coronacrisis te overleven”
Jan-Willem Klein, voorzitter Stichting Hofleveranciers

Bakkerij Hilvers hofleverancier

Hofleverancier word je niet zomaar. Daar moet je wel wat voor doen over een lange periode. Dat geldt ook voor het winnen van de prijs voor het Beste Gelderse Familiebedrijf. Dat overkwam het Arnhemse bakkersbedrijf Hilvers in 2018. Tegelijkertijd met het winnen van de prijs werd ook het predicaat hofleverancier toegekend. Een mooi resultaat gebouwd op ruim een eeuw werken én maatschappelijk betrokken zijn.

Lees het volledige artikel op de website van De Ondernemer.